Navigace

Obsah

Knihovny v jednotlivých místních částech obce Vavřinec

create_photoObec Vavřinec je tvořena čtyřmi místními částmi - Vavřincem, Veselicí, Suchdolem a Novými Dvory. Ve třech místních částech se nachází místní knihovny, kde je možné zapůjčit knihy, časopisy, brožury, Informační zpravodaj Obú, ale také např. videokazety a DVD nosiče, dokumentující různé události v obci. 

Provoz knihoven je financovaný z rozpočtu obce Vavřinec. V knihovně ve Vavřinci a Veselici je možné po dohodě s knihovnicemi využít možnosti navštěvy internetu. Na informace o jednotlivých knihovnách se dostanete poklepem na heslo v levém menu a na samostatné stránce se dozvíte konkrétní informace o knihovně.  Jako např. každoroční statistiku, dostanete se na online katalog, získáte informace o akcích knihovny a pod.  

 

Knihovny

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž

MK Suchdol

Knihovna v Suchdole je veřejná knihovna osvětového typu (ve smyslu Knihovního zákona č. 257 z 29. června 2001, jde o základní knihovnu). Je umístěna v budově stojící uprostřed obce, v niž se ještě nachází hasičská zbrojnice místního SDH a současně místnost Osadního výboru Suchdol. Knihovna je přístupná z bočního vchodu do budovy přes místnost Osadního výboru . Prostor knihovny je vytápěný.

MK Vavřinec

Knihovna ve Vavřinci je veřejná knihovna osvětového typu (ve smyslu Knihovního zákona č. 257 z 29. června 2001, jde o základní knihovnu). Od září roku 2007 je umístěna v nových prostorech ve víceúčelové budově stojící uprostřed návsi. Je současně veřejnou internetovou stanicí, ale návštěvu internetu je nutné si předem dohodnout s knihovnicí. Prostory knihovny jsou vytápěné, suché a pro knižní fond jsou vytvořené optimální podmínky. Návštěvníci knihovny mohou využít v budově i sociální zařízení.

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Kalendář

Datum a čas

Dnes je středa, 14. 11. 2018, 5:16:21

Svátek

Svátek má Sáva

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den diabetu

Zítra má svátek Leopold

Aktuální počasí

dnes, středa 14. 11. 2018
oblacnosdestem 10 °C 1 °C
čtvrtek 15. 11. oblacno 9/0 °C
pátek 16. 11. jasno 9/-1 °C

Odkazy

cestovni_ruch
cyklo
dopravni_info
kriz_port
web_archiv
logoportalgov